Dej Like plís tadý

Pár tipů na dobrý film

27. února 2012 v 17:49 | Dasha* |  Zábava*
Tak bych vám chtěla dát pár tipů na film který zaujal mě,a tak může zaujact i Vás! Poslední dobou se totiž často koukám na nějaký filmy :)) Snad se na nějaký z nich kouknete a řeknete ,,Tak tento tip byl dobrý!"
Klik cč

On je fakt boží!
O čem to je: Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob!
Co si o tomto filmu myslím já: Je to VELMI zábavný film a jsou tam i vtipné ale i krásné scénky tak doporučuju!
_________________________________________________
Třináctka
409275_3095006379945_1407631497_3274959_796795930_n_large
O čem to je: Sugestivní příběh dvou dospívajících dívek. Puberťačka Tracy sní o tom jak být COOL. A má pro tuto svou představu i svůj ideál. Je jím ostřílená spolužačka Evie, dívka bez rodinného zázemí. Ta uvede Tracy do "velkého cool světa", do světa nebezpečných nástrah a rychlých požitků, ve kterém hrají hlavní roli drogy a povrchní erotické zkušenosti. V citovém zmatku, plném neshod s rozvedenou matkou a konzumním otcem, který utíká od problémů, podlehá Tracy rafinovaným slibům zkušenější parťačky a pouští se na cestu nikam.
Co si o tomto filmu myslím já: Je to takový spíše dramatický příběh ale hpdně zajímavý ale nedoporučuju těm co nemají rádi krev protože se tam řezá :\\
___________________________________________
Můj aut'ák brouk
poster
O čem to je: Maggie Peyton, jejíž rodina se už po tři generace věnuje účasti v automobilových závodech NASCAR, má závodění v krvi. Díky svému otci Rayovi , který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéru špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Ray jí nabídne jako odměnu za úspěšné dokončení univerzitního studia auto, ale místo do obchodu zamíří na vrakoviště. Maggie se zamlouvá starý Nissan, ale zdá se, že o její pozornost usiluje také jistý zrezivělý Volkswagen Brouk, se kterým - ke svému nemalému překvapení - nakonec skládku opustí. Jak se brzy ukáže, starý Brouk jménem Herbie není jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny.
Co si o tom filmu myslím já: Je to fajn film moc se mi líbil i kdzž nemám Lindsey moc v lásce ale je to MOC vtipný.
____________________________________________
Street dance
O čem to je: Život Carly připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistroství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli , kdy Jay Carly a skupinu opouští a všechny Carlyny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny, která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramení ze Street dance a nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu. Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finálem tanečního UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Králosvkého baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain's Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity.
Co si o tomto filmu myslím já: Je to moc krásný film a líbilo se mi jak tančí určitě se na to koukněte je to fascinující film!
________________________________________________
Žáby k zulíbání 1,2,3.
O čem to je:
1. Sprotte, Trude, Frieda a Wilma tvoří nerozlučnou čtyřku, ačkoliv je každá z nich úplně jiná. Proti nim stojí jako nesmiřitelní soupeři parta kluků, se kterými se věčně hašteří. Jednoho dne se však přihodí něco neskutečného: na oblíbené maskotky dívčí party, slepice, si začala brousit nůž babička! Dívkám teď nezbývá nic jiného, než požádat jejich konkurenty kluky, aby jim pomohli s odvážnou akcí na záchranu slepic.
2. Láska je těžký oříšek k rozlousknutí a divoké kočky Sprotte, Frieda, Melanie, Wilma a Trude by o tom mohly vyprávět. Všechny s ní bojují úplně stejně jako postavy ze Snu noci svatojánské, kterou zkoušejí s učitelkou Rose. Melanie je zklamaná, protože ji Willi opustil kvůli o dva roky starší dívce. Frieda má komplikovaný víkendový vztah s Maikem, kterého potkala na jezdeckém táboře. Trude sní o rozpalujícím pohledu spolužáka Rickyho. A Sprotte stále ještě chodí s Fredem. Mezi nimi by bylo vše v pořádku, kdyby ovšem Sprotte nebyla tak strašlivě žárlivá. Její matka Sybille se chystá vdát za pohledného Aleca, když tu se najednou po dvanácti letech objeví otec Sprotte a Sybille se rozbuší srdce… Ale nejtěžší vztah ze všech má Wilma. Přes všechny citové přemety se parta drží pohromadě.
2. Školní výlet do idylického hradu na venkově? Většina dětí by to uvítala. Ovšem kromě Trude, která je zamilovaná do Stevea, nikdo z party Divokých kuřat nadšený není. Sprotte je naštvaná a zmatená z toho, že její Fred chce jejich "poprvé" uspěchat. Melanie má už několik dní špatnou náladu, nikomu ale neřekne, proč. Že by měla problémy s přítelem? Frieda, která dělá prostředníka mezi ní a jejím Willim, se do něj mezitím zamiluje sama - do kluka své nejlepší kamarádky! A kromě toho všeho s nimi jako řidička autobusu ještě jede Sprotteina máma! Děvčata a chlapci se ani nemusí obtěžovat zkoumáním přírody - mají plnou hlavu zkoumání svého dospívání. Divoká kuřata se z výletu nakonec vracejí o něco moudřejší a o hodně připravenější čelit skutečným láskám - a životu!
Co si o tom myslím já: Mně se to hrozně líbilo! Prostě fascinující ale uplně nejvíc se mi líbila trojka. (můžete se na to kouknout na youtube celé 1. 2. a 3.)
________________________________
Tak to je vše a tady jsou otázky:
1.Viděla jsi jeden z těchto filmů?
2.Jaký tě zaujal?
3.Jaký je Tvůj nejoblíbenější film
Tak pááá!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 window-soul-scene window-soul-scene | 27. února 2012 v 18:20 | Reagovat

1.žáby
2.třinácka
3.Dračí válka

2 Tessulé ;)* Tessulé ;)* | Web | 27. února 2012 v 19:54 | Reagovat

Žáby k zulíbání jsou opravdu božííí...!A ten první vypadá zajímavě..!Zkoukni..! ;D Díky za tip..;)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama